Bestyrelsen
Klubbens bestyrelse består af 7 medlemmer, samt revisor og revisor-suppleant.

Formandens beretning 11. januar 2018 - klik her

Referat generalforsamling 11. januar 2018 klik her


Formand Lotte Tøttrup           
Mail: lottet@silverstar-linedancers.dk
Valgt for en 2- årig periode lige år











Næstformand Helle Beier Andersen
Mail: helleb@silverstar-linedancers.dk
Valgt for en 2- årig periode ulige år










           
Kasserer Ally Dyhr
Mail: allyd@silverstar-linedancers.dk
Valgt for en 2- årig periode ulige år










Bestyrelsesmedlem Robert Drewsen                                          Mail: robertd@silverstar-linedancers.dk                                      Valgt for en 2-årig periode lige år











Bestyrelsesmedlem Mette Leerskov                                            Mail: mettel@silverstar-linedancers.dk                                        Valgt for en 2-årig periode ulige år











Bestyrelses suppleant Peter Daugaard Hansen
Mail: peterh@silverstar-linedancers.dk
På valg hvert år












Bestyrelses suppleant Tina Hansen
Mail: tinah@silverstar-linedancers.dk
På valg hvert år











Revisor: Eva Plesner
Mail: evap@silverstar-linedancers.dk
Valgt for en 2-årig periode lige år












Revisorsuppleant  Ernst Madsen
Mail: ernestm@silverstar-linedancers.dk
På valg hvert år